تولید مبل چوبی تک نفره به قیمت استثنایی

مبل چوبی تک نفره نسبت به مبل های چوبی 9 نفره ظاهر پر کارتر و لوکس تری دارد. چرا که این مبل ها قرار است به صورت تکی در فضا استفاده شوند و باید به تنهایی بتوانند در زیبا کردن آن مکان اثرگذار باشند. تولید مبل چوبی تک نفره با قیمت استثنایی در صورتی امکان پذیر است که تولید کنندگان مواد اولیه مصرف شده در فرآیند تولید این محصول را به صورت مستقیم تامین کنند و محصول ساخته شده خود را نیز به صورت بی واسطه در اختیار مشتریان قرار دهند.

تولید مبل چوبی تک نفره به قیمت استثنایی

آشنایی با مراحل تولید مبل چوبی

آشنایی با مراحل تولید مبل چوبی انواع مبل ها از جنس چوب تهیه می‌شوند و اسکلت چوبی بهترین نوع اسکلت برای انواع مبلمان به حساب می آید که مقاومت و استحکام کافی را در برابر ضربه و نیرو های فشاری دارد و باعث افزایش طول عمر مبل می شود. آشنایی با مراحل تولید مبل چوبی شاید برای بسیاری از افراد موضوع جذابی باشد.

در واقع مراحل تولید مبل چوبی شامل مرحله طراحی و تولید کلاف مبل، رنگرزی، رزین پاشی و پلی استر و رویه کوبی است که در تک تک این مراحل تولید کنندگان انواع مبل های چوبی از نیروهای متخصص و باتجربه استفاده می‌کنند تا سطح کیفی مبل های چوبی را افزایش دهند.

همان طور که گفته شد اولین مرحله تولید مبل چوبی مرحله طراحی و تولید کلاف مبل است. کلاف مبل در واقع همان اسکلت خام مبلمان است که از الوار چوبی حاصل شده از درختانی نظیر راش به دست می آید. بعد از تولید کلاف نوبت به سمباده کشی و زیر کاری کلاف می‌شود تا تمام ناهمواری های موجود بر روی سطح کلاف ازبین بروند تا رنگ بتواند به تمام قسمت های کلاف برسد و کلاف مبل یک رنگ یکدست پیدا کند.

مرحله رنگرزی نیز با استفاده از پمپ های رنگ با فشار باد انجام می‌شود تا با این فشار رنگ به عمق منافذ کلاف مبل نفوذ کند. پس از مرحله رنگ پاشی نوبت به پلی استر پاشی می‌رسد که ماده پلی استر باعث می شود رنگ کلاف مبل ثابت بماند و جلوه خاصی پیدا کند.

پس از این که کلاف به طور کامل رنگ آمیزی شد، آن را وارد مرحله رویه کوبی می‌کنند که در این مرحله از لایی هایی برای پر کردن نشیمنگاه یا تکیه گاه مبل استفاده کرده و بر روی آن از پارچه های مبلی زیبا بهره می گیرند و در نهایت یک مبل زیبا حاصل می‌شود.

میزان تولید سالانه مبل چوبی در ایران

میزان تولید سالانه مبل چوبی در ایران مبل های چوبی در ایران در سبک ها و طرح های مختلفی تولید می شوند. یکی از انواع این محصولات مبلمان استیل مدرن هستند که به آن ها مبل های کلاسیک نیز می گویند و فوق العاده ظاهر لوکس و لاکچری دارند و برای انواع فضا هایی نظیر منزل، تجاری، اداری و غیره مناسب می باشند و به دنبال این موضوع طبیعی است که میزان تولید سالانه مبل چوبی در ایران افزایش پیدا کند.

در واقع صنعت مبلمان یک صنعت پرسود در ایران است که کارگاه‌ ها و مراکز مختلفی در این صنعت به تولید انواع مبل های چوبی در سبک های مختلف فعالیت دارند و عده‌ ای از این تولیدکنندگان علاوه بر افزایش میزان تولید سالانه مبل چوبی نیز صادرات آن را در دستور کار خود قرار دادند.

تولید مبل چوبی تک نفره به صورت عمده

تولید مبل چوبی تک نفره به صورت عمده شاید تصور کنید که مبل های چوبی به صورت سرویس‌ های پنج یا هفت نفره تولید می‌شود اما نمونه های خاص و لاکچری این محصولات به عنوان مبل تک نفره طراحی می‌شوند که این مبل‌ها ظاهر بسیار لوکسی دارند و به عنوان صندلی ریاست طراحی می‌شوند که البته در برخی از منازل لوکس از این نوع مبل های تکی استفاده می شود که این موضوع تاثیر فوق‌العاده‌ای در مجلل نشان دادن فضا دارد.

مبل زرشکی راحتی یکی از انواع این دسته از مبل های تک نفره است و امروزه تولید مبل چوبی تک نفره به صورت عمده نیز باعث شده تا حراج مبل راحتی با قیمت مناسب امکان پذیر باشد و این مبلمان در حجم عمده با یک قیمت متعادل در دسترس قرار می‌گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما