تولید مبل چوبی تیره با پایین ترین قیمت

مبلمان جزو یکی از لوازم لوکس در منازل بوده که از آن استفاده های زیادی شده و افراد استقبال بسیار زیادی از آن می‌ کنند. مبل ها در‌ انواع مدل ها و طرح های مختلفی تولید و روانه بازار می شوند. تولید مبل چوبی تیره با پایین ترین قیمت امروزه بسیار زیاد شده است.

تولید مبل چوبی تیره با پایین ترین قیمت

آشنایی با نحوه تولید مبل چوبی

آشنایی با نحوه تولید مبل چوبی مبل چوبی همانطور که از نامش پیدا است از انواع و اقسام مدل های مختلف چوب ساخته می شود که بسته به نوع چوب استفاده شده و طرح ارائه شده قیمت گذاری می شود.

مبل ها عمدتا در دو طرح اصطلاحا سلطنتی و مبل راحتی تولید شده که بسته به سلیقه افراد و خریداران مورد استفاده قرار می گیرد. مبل چوبی از انواع چوب درختانی نظیر گردو و بادام و غیره تولید می شود.

برای تولید این نوع مبل های چوبی ابتدا با استفاده از برش دادن چوب شاسی و یا اسکلت اولیه مبل را طراحی می کنند و پس از انجام این مرحله فواصل موجود در این نوع اسکلت را با استفاده از چوب یا فوم مخصوص پر می‌ نمایند.

مرحله بعدی در فرایند تولید مبل چوبی روکش و نوع پارچه مورد نظر می باشد که پس از برش و دوخت بر روی شاسی نصب می شود. مبل کرم زرشکی جزو یکی از مدل های مورد پسند افراد در بازار می باشد.

دلیل بازار پسندی این محصول ترکیب رنگ بسیار جذاب و زیبا و همچنین کیفیت پارچه مورد استفاده می‌ باشد. همچنین در این نوع مبل از ابزارهای تزئینی نیز استفاده می شود که زیبایی کار را چندین برابر می کند.

آشنایی با مشکلات تولید مبل چوبی در ایران

آشنایی با مشکلات تولید مبل چوبی در ایران  امروزه تولید و ساخت هر‌ محصولی مشکلات خاص مربوط به خود را به همراه داشته است که افراد و تولید کنندگان باید با این مشکلات مبازره نمایند.

تولید کنندگان برای رفع و برطرف سازی این مشکلات تولید مبل چوبی در ایران باید راهکارهای خاصی را به کار گیرند تا بتوانند تولید بهتر و موفقیت آمیز تری داشته باشند.

شاید بسیاری از افراد از این مشکلات اطلاع کافی نداشته باشند ما سعی داریم در این مطلب برخی از جزئی ترین و مهم ترین مشکلات این حرفه را بازگو نماییم تا افراد بتوانند تا حد ‌معمول با برخی از این مشکلات آشنا شوند.

برخی از این مشکلات عبارتند از:

1. کمبود چوب مرغوب و مناسب جهت تولید مبل

2. قیمت بالای چوب های موجود در مقایسه با کیفیت آن ها گران می‌ باشد.

3. پایین بودن کیفیت چوب ها که این خود از کیفیت مبل تولید شده می‌ کاهد.

4. پایین بودن کیفیت سایر مواد به کار گرفته شده در تولید مبل از جمله فوم و چسب و غیره…

5. کپی‌ برداری از مبلمان با کیفیت و تولید آن ها با کیفیت پایین تر و ارائه دادن آن به بازار

این مشکلات موجب شده تا بازار فروش این محصول نوسانات زیادی را به همراه داشته باشد.

بدترین تولید کننده مبل چوبی تیره

بدترین تولید کننده مبل چوبی تیره بدترین تولید کننده مبل چوبی تیره عمدتا در کارگاه های کوچک و فاقد اعتبار تولید می شود. این کارگاه ها با استفاده از چوب های نا مرغوب و بی کیفیت و همچنین عدم تولید اسکلت اصلی مبل با کیفیت بالا مبلی را تولید می کنند که فاقد کیفیت می‌ باشد.

این تولید کنندگان تنها به فکر منافع و سود خود بوده و همین موجب شده تا نتوانند محصول خوب و با کیفیتی را به دست مصرف کننده و مشتریان خود برسانند.

مبلمان ال چوبی و یا حتی مبل راحتی ارزان جزو تولیدات این افراد بوده که شاید دارای ظاهری زیبا و تمیز باشد اما از نظر استقامت و کارکرد هیچ گونه تضمینی برای آن وجود ندارد.

تولید کنندگانی که این گونه به فکر‌ منافع خود بوده و اصلا به فکر رضایت و خوشحالی مشتریان خود نمی باشند در امر تولید موفق نبوده و نمی توانند بازار فروش محصول خود را گسترش دهند.

چرا که افراد همیشه به دنبال محصول با کیفیت و جنس عالی می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما