تولید مبل چوبی ساده با بهترین کیفیت

مبل یکی از مهم ترین عوامل در دکوراسیون منزل می باشد، این نوع محصول در طرح ها و جنس های مختلفی تهیه و تولید شده و در بازار در معرض فروش قرار می گیرد. تولید مبل چوبی ساده با بهترین کیفیت از سوی تولید کنندگان کشور ما انجام می گیرد. بیشتر کشورهای همسایه به خاطر آگاهی از کیفیت مبل های چوبی ساخت ایران، سفارش مبلمان چوبی ساده را به ایران می دهند. این نوع مبل ها دوام عمر بسیار بالایی را دارا می باشند.

تولید مبل چوبی ساده با بهترین کیفیت

موانع شروع تولید مبل چوبی

موانع شروع تولید مبل چوبی این روزها مردم برای زیبا جلوه دادن منازل خود از مبلمان های زیبا و شیکی استفاده می کنند. بهترین و مناسب ترین مبل هایی که در ایران تولید می شود، مبل های چوبی می باشند که مورد پسند عموم مردم واقع شده اند. این مبل ها از بهترین و مرغوب ترین چوب ها ساخته می شوند و از این رو می توانند طول عمر بیشتری را داشته باشند. تولید این نوع مبل ها با موانعی روبرو می باشد که تولید کنندگان را دچار مشکل نموده است، از این رو لازم دانستیم در این بخش به بررسی موانع شروع تولید مبل چوبی بپردازیم.

  • یکی از موانع مهمی که بر سر راه تولید کنندگان در آغاز تولید میل های چوبی ایجاد می شود، افزایش قیمت چوب های مرغوب می باشد. تولید کنندگان برای رضایت مشتریان خود سعی می کنند از چوب درختان مقاوم و مناسب در تولید مبل استفاده کنند که امروزه با افزایش قیمت ارز، قیمت فروش این چوب ها هم افزایش یافته است و تولید کنندگان اغلب توان تهیه این نوع محصولات را ندارند.
  • از دیگر موانع در تولید مبل های چوبی، مالیات بر ارزش افزوده در تولید مبل ها می باشد. تاثیراتی که مالیات بر ارزش افزوده بر قیمت تمامی محصولات اعم از انواع مبل ها داشته است، کار تولید مبلمان را دچار مشکل نموده است، بنابراین تولید کنندگان از تولید مبل های چوبی سر باز می زنند.

استانداردهای لازم برای تولید مبل چوبی در ایران

استانداردهای لازم برای تولید مبل چوبی در ایران بیشتر تولید کنندگان مبل های مشابهی را تولید می کنند و در بازار در اختیار مشتریان قرار می دهند، ولی توجه به این نکته الزامی است که مشابه بودن این مبلمان ها نشان دهنده کیفیت و مرغوبیت یکسان این گونه محصولات نمی باشد، در ساخت و تولید مبل استانداردهایی موجود می باشد که اگر تولید کننده با رعایت این استانداردها به تولید محصولات چوبی اعم از مبل اقدام نماید، بهترین مبلمان ها در اختیار مردم قرار می گیرد. در اینجا به بررسی استانداردهای لازم برای تولید مبل چوبی در ایران می پردازیم.

  • یکی از استانداردهایی که برای تولید مبل چوبی در نظر گرفته است، مقاومت و دوام آن می باشد. بر اساس استاندارد تعریف شده مبل های چوبی که در کسور ساخته می شوند باید از استحکام لازم برخوردار باشند.
  • سختی سطوح مبلمان هم از دیگر استانداردهایی است که تولید کننده ملزم رعایت آن می باشد. اگر سطوح مبلمان کیفیت لازم را داشته باشد، فرد می تواند سال ها از این محصول استفاده کند و در هزینه های خود صرفه جویی به عمل آورد.
  • دیگر استانداردی که برای ساخت و طراحی مبل چوبی در نظر گرفته شده است، مربوط به پارچه های به کار رفته در تولید مبل می باشد. تولید کننده ملزم به رعایت شرایط پارچه مصرف شده در مبل می باشد.

تولید مبل چوبی ساده به قیمت عمده

تولید مبل چوبی ساده به قیمت عمده با سر زدن به بازار فروش مبل می توان انواع مبل های زیبا اعم از مبل راحتی چستر، مبل سلطنتی و … را در رنگ های مختلف مشاهده نمود. این مبل ها در رنگ های مختلفی تولید شده اند که پارچه های به کار رفته در آن با چوب های مبل تناسب خوبی را دارند. این روزها مردم مبل زرشکی با چوب سفید را بیشتر خریداری می کنند. تولید مبل چوبی ساده به قیمت عمده باعث شده است که مردم مبلمان را ارزان تر خریداری کنند، شرکت های تولید کننده مبل ها را به صورت مستقیم و عمده ارائه می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما