صادرات انواع مبل استیل حصیری به خارج از کشور

مبل استیل در ایران تولیدات بسیار مرغوبی داشته و اکثر مواد اولیه و صنعتی آن از جمله پارچه های رو مبلی زیبا، منبت کاری و کنده کاری های بی نظیر، چوب درجه یک و… در داخل کشور قابل تامین است.

به خاطر کیفیت و مرغوبیت مبل استیل حصیری و همچنین استیل درجه یک که از بهترین جنس در آن بکار رفته صادرات ویژه ای به کشورهای خارج را به خود جلب کرده است.

صادرات انواع مبل استیل حصیری به خارج از کشور

روش های صادرات جدیدترین مبل استیل راحتی

روش های صادرات جدیدترین مبل استیل راحتی یکی از محصولات بسیار خوب که در زمینه صادرات به شدت مورد توجه است، محصولی به نام مبلمان است. مبلمان ظرفیت های بسیار بالایی جهت صادرات دارد که یکی از ضروریات زندگی مدرن است و اکثر کشورهای دنیا چه در بحث امور ادارای و دفاتر اداری شان، چه در بحث امور خانگی شان، خانه، زندگی و مسائل رفاهی شان، از مبلمان و کاناپه استفاده می کنند که مبلمان ها انواع مختلفی دارد: مبلمان استیل، کاناپه ای، ساده و یا شکل های مختلف دیگر که برای آنها اسم های خاص می گذارند.

تفاوت های آنها را در جنس، متریال، شکل ساختاری، اندازه، ارتفاع و مباحث مختلف آن قابل استفاده است. یک سری از مبلمان ها و یا دکور منزل یا امور اداری استفاده می شود در بعضی از کشورها خیلی ساده است. مثلاً در بعضی از کشورهای اروپایی اکثراً به کاناپه های ساده بیشتر توجه دارند به جای اینکه به مبلمان های استیل توجه داشته باشند و یا در کشورهای عربی به مبلمان های استیل بیشتر توجه دارند، در یک سری از کشورهای آفریقایی هم به مبلمان استیل خیلی توجه دارند و طرح و مدل آنها را خیلی می پسندند.

در حال حاضر در کشور خودمان در صنعت مبلمان تولید کنندگان بسیار خوبی داریم، هم چنین نجارهای با تجربه و کاربلدی که بسیار خوب می توانند طرح های کار منبت و طرح های خاص خودشان را با بهترین متریال تولید کنند. در ایران پارچه رومبلی و پارچه هایی که در حوزه مبلمان استفاده می شود در طرحای متنوع موجود می باشد. در ایران برای تولید مبل چرم از بهترین متریال از چرم گاوی گرفته تا چرم شترمرغ و همه ی انواع چرم با کیفیتی که در کشور موجود می باشد استفاده می گردد.

در خصوص چوب های مورد استفاده در صنعت مبلمان می توان گفت که چوب های خوبی مثل چوب گردو، چوبهای راش و امثال اینها را در کشور موجود داریم که تولید کنندگان از آنها در تولید جنس های خیلی با کیفیت استفاده می کنند. بنابراین همه این مواردی که گفته شد در صادرات مبل تاثیر فراوان دارد و خواهد داشت. مبل استیل فرانسوی از جدیدترین مبلمانی است که دارای ست ترکیبی می باشد و همچنین با قیمتی ارزان نسبت به دیگر مبلمان یافت می شود.

نحوه صادرات مبل استیل به کشورهای همسایه

نحوه صادرات مبل استیل به کشورهای همسایه صادر کردن مبلمان کلاسیک به دیگر کشورها می تواند باعث رشد اقتصاد و این صنعت در کشور ایران باشد. تولید کنندگان حرفه ای و متخصص در ایران وجود دارند. که می توانند با تولید انواع مبلمان و صادر نمودن به کشورهای همسایه اعتبار خوبی در منطقه به دست بیاورند. در صورتی که کیفیت محصول به استانداردهای لازم دست یابد قطعا مشتریان بیشتری از هر نقطه در جهان خواهد داشت.

در واقع زمانی که مبلی از کشور به سایر کشورها صادر می گردد. مبل سازها، تولیدی نساجی، صنایع چوبی و ابزار آلات می توانند بازار فروش خوبی را در خارج از کشور پیدا کنند. همین موضوع سبب افزایش درآمد زایی و کارآفرینی در این حوزه می گردد. در واقع پیدا کردن هر نوع درآمدی به غیر از درآمدهای نفتی و منابع طبیعی می تواند باعث پیشرفت اقتصادی در کشور باشد.

هر چقدر کیفیت محصول دارای درجه بالاتری باشد، می توان مشتریان بیشتری را کسب نمود. استفاده از پارچه ها، چرم های مصنوعی، صنایع چوبی و ابزارهای با کیفیت می تواند به تولید مبلمان با کیفیت کمک بسیاری زیادی را بکند. در صورتی که تمامی موارد استفاده شده در مبلمان دارای کیفیت بسیار بالایی باشد، می توان با انواع برندهای خوب دنیا رقابت داشت. کیفیت خوب و عالی می تواند بازارهای پر سودی را برای تولیدکنندگان جذب نماید.

مبلمان طرح های زیبا و خلاقانه نیز تاثیر بسیاری زیادی را در صادرات مبلمان خواهد داشت. قطعا استفاده از مدل های غیر راحت و از مد افتاده نمی تواند بازار خوبی را دنیا کسب نماید. اغلب افراد تمایل دارند تا از محصولاتی که در عین راحت بودن، شیک و ظریف هم هستند را استفاده نمایند. قطعا برای پیشرفت در صادرات مبل باید از طرح های جدید و به روز دنیا بهره گرفته و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت اقدام به تولید مبلمان با کیفیت نمود.

اگر می خواهید مبلمان خاصی را به کشور مورد نظر صادر کنید، باید اطلاعات کاملی را درباره ی آداب، فرهنگ، توان اقتصادی و سایر ویژگی های آن ملت به دست آورید. معمولا مبل استیل راحتی بیشتر از سایر مبلمان با انواع سبک های مختلف به فروش می رسد. اغلب مردم در کل دنیا علاقمند به انتخاب یک سبک کلاسیک و راحت برای خانه خود هستند.

بررسی آمار صادرات مبلمان استیل در سال گذشته

بررسی آمار صادرات مبلمان استیل در سال گذشته در سال ۹۲، صادرات مبلمان حدود ۵۰ میلیون دلار بوده و با رشد ۶ برابری نسبت به سال گذشته ی آن مواجه بوده است. هنگامی که واردات زیاد مبلمان منع شد، تولیدکنندگان خارجی تمایل به سرمایه گذاری مشترک برای تولید مبل در کشور پیدا کردند و این برای صنعت مبلمان ایران فرصت بسیار مناسبی می باشد تا در این زمینه پیشرفت کنند. هم اکنون چندین شرکت از کشور ترکیه با ایران، تولید مشترک مبلمان دارند و نیز با تولیدکنندگان مبلمان اداری ایتالیا و اسپانیا با هدف صادرات به بازارهای خاورمیانه، تولید مشترک مبلمان در ایران فراهم شده است.

منطقه خاورمیانه و روسیه از بزرگ ترین مصرف کنندگان مبلمان می باشند و با وجود امتیازاتی در صنعت مبلمان ایران، تولیدکنندگان بزرگ مبلمان از دیگر کشورهای جهان در حال مذاکره برای سرمایه گذاری درایران و فعالیت مشترک در زمینه تولید مبلمان هستند که طی سال های اخیر مذاکراتی با صنعت مبلمان ایتالیا انجام شده و با تفاهم نامه ای بین طرفین قرار شده تا سرمایه گذاری و تولید مشترک با این کشور صورت بگیرد. قیمت مبل نیمه استیل نسبت به مبلمان دبگر ارزان تر و مناسب تر می باشد.

صادرات مبل استیل فرانسوی با کمترین هزینه

صادرات مبل استیل فرانسوی با کمترین هزینه مبل استیل فرانسوی یکی از انواع مبلمان ایرانی می باشد که کیفیت و مرغوبیت این محصول باعث جذب بسیاری از مستریان شده است. در واقع به دلیل کیفیت و هزینه کمتری که صرف این مدل مبل می شود موجب شده که قیمت مبل ارزان و از مرغوبیت کافی برخوردار باشد. اینچنین مبلی می تواند هم بازار داخلی خوبی داشته باشد و بازار خارجی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما