صادرات مبل چوبی سلطنتی به سایر کشورها

صادرات مبل چوبی سلطنتی به سایر کشور ها در مدل و رنگ های مختلفی با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت انجام می شود، به همین دلیل ارزآوری خوبی نصیب کشور شده است. مبل چوبی سلطنتی، که به آن مبل استیل هم می گویند، دارای منبت کاری های ظریف در قسمت های پایه و دسته است و دارای تاج می باشد و برای پذیرایی مهمانان بیشتر کاربرد دارد و از کیفیت عالی برخوردار است.

صادرات مبل چوبی سلطنتی به سایر کشورها

مراحل صادرات مبل چوبی از صفر تا صد

مراحل صادرات مبل چوبی از صفر تا صد صادرات مبل چوبی می تواند به توسعه صادرات غیر نفتی کمک فراوانی کند و تولید مبل چوبی و حمایت از آن می تواند به اشتغال زدایی و ارز آوری کمک شایانی نماید. از کشور های هدف صادراتی این نوع کالا می توان به عراق، ارمنستان، آذربایجان، قزاقستان، افغانستان، تاجیکستان، کشور های حوزه خلیج فارس و اروپا اشاره کرد.

منع واردات مبل چوبی باعث شده بسیاری از شرکت های خارجی برای تولید مبل در کشور تمایل زیادی به انجام سرمایه گذاری مشترک پیدا کنند و تولید کنندگان مبل در ترکیه، ایتالیا و اسپانیا اقدام به تولید مشترک مبل چوبی با تولید کنندگان ایرانی با هدف صادرات به کشورهای خاورمیانه کرده اند. از مزیت های خوبی، صنعت مبل ایران برخوردار می باشد و با برنامه ریزی صحیح صادر کنندگان توانسته اند، با صادرات مبل ارزآوری خوبی را نصیب کشور کنند.

تولید انواع مبل های ایرانی با کیفیت بالا باعث شده صادرات این نوع کالا در سال های آینده رونق فراوانی پیدا کند‌ و پیشرفت ایران در تولید مبل چوبی و واردات ماشین آلاتی که در زمینه ساخت مبل استفاده می شوند، باعث شده کشور دستاورد های خوبی در تولید مبل به دست آورد. صادرات مبل در انواع مختلفی انجام می شود، که می توان به مبل زرشکی و سبز، مبلمان چوبی ظریف سلطنتی، مبل راحتی، مبل استیل و… اشاره کرد.

مهم ترین مراحل صادرات مبل چوبی

مهم ترین مراحل صادرات مبل چوبی مهم ترین مراحل صادرات مبل چوبی، شامل گزینه های زیر می شوند:

  • دریافت کارت بازرگانی: برای صادرات مبل چوبی و هر کالای دیگری باید کارت بازرگانی گرفته شود.
  • شناسایی بازار های هدف صادراتی: برای انتخاب بهترین بازارهای مقصد صادرات، باید اطلاعات کافی از کشور های وارد کننده کسب شود، که از این اطلاعات می توان به حجم محصول مورد نیاز، مدل مبل مورد نیاز، سنت و آداب و رسوم، سطح درآمد و…. اشاره کرد. صادر کننده با توجه به این اطلاعات باید بتواند بهترین و سود آورترین بازار مقصد صادرات را انتخاب کند.
  • بازاریابی بین المللی: بعد از شناسایی و انتخاب بازارهای مقصد صادرات باید بازاریابی بین المللی درست و منطقی در کشور های مقصد صادرات انجام شود و اطلاعات کلی و جزیی فراوانی در مورد محصول در اختیار مشتریان گذاشته شود.
  • چگونگی قیمت گذاری: قیمت مبل چوبی، روی میزان صادرات تاثیر مهمی دارد و یک قیمت مناسب می تواند به افزایش صادرات کمک شایانی نماید. قیمت مبل با توجه به کیفیت و مدل مبل متفاوت می باشد، به عنوان نمونه قیمت مبل راحتی 8 نفره با قیمت مبل سلطنتی 8 نفره متغیر است.

صادرات مبل چوبی سلطنتی به صورت عمده

صادرات مبل چوبی سلطنتی به صورت عمده صادرات مبل چوبی سلطنتی به صورت عمده به کشور های آسیایی و اروپایی با بهترین کیفیت و قیمت انجام می شود، به همین دلیل صادرکنندگان توانسته اند، ارزآوری خوبی را نصیب کشور کنند. علاوه بر این، مزیت های استفاده از مبل سلطنتی باعث شده صادرات پر رونقی داشته باشد، که از مزیت های این نوع مبل می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

  • مبل چوبی سلطنتی، دارای منبت کاری های ظریف و زیبایی می باشد، به همین دلیل می تواند فضایی لوکس ایجاد کند.
  • از بهترین چوب ها کلاف آن ساخته شده است و از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار می باشد.
  • تمام استاندارد های لازم در ساخت آن رعایت شده است.
  • در رنگ و مدل های مختلفی تولید شده، به همین دلیل با انواع دکوراسیون ها به راحتی ست می شود.
  • بسیار شیک و جذاب است و می تواند هر بینده ای را به خود جلب کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما