صادرات مبل چوبی ظریف بصورت عمده ای

امروزه با توجه به مدرن شدن سبک زندگی اکثر افراد در منازل شخصی و حتی ادارات، از انواع مبل چوبی استفاده می کنند. مبلمان چوبی بر اساس مکان مورد استفاده دارای انواع مختلفی است که خریدار باید با توجه به شرایط مکانی آن را تهیه کند. همچنین علاوه بر زیبایی مبل، باید به شرایط اوروگونومیک آن نیز توجه شود.

در کشور ایران تولید کنندگان زیادی هستند که انواع مبل چوبی ظریف و با کیفیت را تولید کرده و در اختیار بازار قرار می‌دهند. بسیاری از بازرگانان این کالا را به صورت عمده ای و با قیمت مناسب به سایر کشورها مانند کشورهای همسایه و حتی اروپایی صادر می کنند.

صادرات مبل چوبی ظریف بصورت عمده ای

نحوه ی صادرات مبل چوبی به عراق

نحوه ی صادرات مبل چوبی به عراق همانطور که قبلاً گفته شد به علت اینکه مبل چوبی در کشور ایران در تعداد بالا و با کیفیت عالی تولید می شود، از این رو علاوه بر تامین نیاز داخلی، بخش انبوهی از این کالا به سایر کشورها به خصوص کشورهای همسایه مانند عراق به ترکیه صادر می گردد. در ادامه به شرح نحوه صادرات مبل چوبی به عراق خواهیم پرداخت.

نحوه صادرات این کالا به عراق به این صورت است که ابتدا بازرگانان این نوع مبل را به صورت عمده و با قیمت مقرون به صرفه و به صورت مستقیم و بدون واسطه از کارخانه های تولید کننده مبل چوبی، خریداری می‌کنند. صادر کنندگان پس از خریداری مبل چوبی، با استفاده از وسایل حمل و نقل مختلف کامیون ها و حتی قطار باربری، آن را به گمرک کشور مورد نظر ارسال می کند. پس از انجام مراحل ترخیص کار کالا در گمرک، مبلمان چوبی توسط گیرنده در کشور مورد نظر، به سوی نمایندگان فروش در کشور متقاضی فرستاده می شود. نمایندگان فروش این کالا را به انواع فروشگاه های معتبر و مراکز خرید عرضه می کنند.

البته باید توجه کرد که صادرات این کالا به کشورهای دیگر نیازمند آموزش های لازم می باشد. از این رو تنها افراد آموزش دیده می‌توانند صادرات مبلمان چوبی را انجام دهند.

میزان درآمد سالانه حاصل از صادرات مبل چوبی

میزان درآمد سالانه حاصل از صادرات مبل چوبی در رابطه با میزان درآمد سالانه حاصل از صادرات مبل چوبی به کشورهای مختلف باید گفت که این موضوع به فاکتورهای مختلفی بستگی دارد. به طور مثال هرچه کیفیت مبلمان چوبی بالاتر باشد و تولید کننده از مواد اولیه مرغوب جهت تولید انواع مبل چوبی استفاده کند، صادرات بیشتری صورت می‌گیرد. در نتیجه درآمد بیشتری حاصل می شود. همچنین میزان تقاضای کشورهای متقاضی باعث می‌شود تولیدکنندگان تعداد بیشتری مبلمان چوبی تولید کرده و صادرات این کالا در حجم بالا انجام بگیرد. در نتیجه با فروش آن درآمد بیشتری به دست می اید. البته باید گفت که اگر کارخانه تولید کننده مبلمان چوبی این کالا را با قیمت مناسب و مقرون به صرفه به کشورهای متقاضی بفروشد، باعث می‌شود میزان بیشتری از این کالا فروخته شده و در نتیجه درآمد بالاتری حاصل شود.

با توجه به مطالب گفته شده می توان نتیجه گرفت که قیمت مبلمان صادراتی به عوامل مختلفی مانند کیفیت مبل، نوع آن، نوع حمل و نقل جهت صادرات، میزان خرید و حتی نام شرکت تولید کننده مبل چوبی بستگی دارد. از این رو درآمد سالیانه حاصل از صادرات این نوع مبل، متغیر است و ممکن است یک سال دارای درآمد بالا و سال دیگر دارای درآمد پایین تر باشد.

صادرات مبل چوبی ظریف به عراق

صادرات مبل چوبی ظریف به عراق همانطور که قبلاً گفته شد، صادرات مبل چوبی بیشتر به کشورهای همسایه مانند عراق انجام می گیرد. باید گفت مبل قهوه ای روشن، مبلمان فلزی چوبی و مبل پنج نفره سلطنتی از جمله مبلمانی است که در کشور عراق از طرفداران زیادی برخوردار است. بنابراین بیشتر از انواع ذکر شده، صادر می گردد.

صادرات مبل چوبی ظریف و باکیفیت به عراق علاوه بر اینکه باعث افزایش رونق اقتصادی و وارد شدن ارز به کشور می شود، سبب بالا رفتن اشتغال زایی در سراسر کشور به خصوص در بین جوانان نیز خواهد شد. این عوامل باعث شده، بازرگانان زیادی در راستای صادرات این کالا فعالیت کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما