عرضه مبلمان شرکتی به سایر کشورها

عرضه مبلمان شرکتی به سایر کشورها فرایندی است که بر اساس قوانین دو کشور و با صرف وقت و هزینه زیادی انجام می شود و با صادرات این محصول نیز علاوه بر رونق بخشی به کسب و کار تجار برای کشور نیز ارزآوری را به همراه دارد. مشتریان نیز با توجه به تنوعی که در انواع این مبلمان وجود دارد می توانند آن را متناسب با نیاز خود و با کیفیت های بالا تهیه کنند.

عرضه مبلمان شرکتی به سایر کشورها

نکات طلایی در خصوص عرضه مبلمان شرکتی به کشورهای دیگر

نکات طلایی در خصوص عرضه مبلمان شرکتی به کشورهای دیگر

کشورهای هدف اصلی صادرات مبلمان ایران عبارت اند از عراق، ترکمنستان، آذربایجان، افغانستان، قزاقستان، ارمنستان، تاجیکستان، قطر، دبی و عمان، خلیج فارس و اروپا هستند. مبلمان به دلیل اینکه یکی از ملزومات زندگی مدرن است و اکثر کشورهای دنیا از آن چه در بحث امور اداری و چه در ادارات و چه در بحث خانه و منزل استفاده می کنند. به همین دلیل قابلیت صادرات بسیار بالایی دارد.

مبلمان انواع مختلفی دارند: مبلمان استیل، راحتی، سلطنتی با اشکال و کلاس های متنوع، با تفاوت در جنس، کیفیت، شکل ساختاری، اندازه، ارتفاع و تم های مختلف قابل استفاده است. دکوراسیون منزل یا دفتر کار در کشورهای مختلف فرق دارد و در برخی کشورها بسیار ساده است. برای مثال در برخی از کشورهای اروپایی بیشتر مردم به جای مبلمان استیل به مبلمان ساده توجه می کنند یا در کشورهای عربی و آفریقایی به مبلمان استیل توجه بیشتری می کنند.

ما در حال حاضر تولیدکنندگان بسیار خوبی در زمینه مبلمان در کشور داریم و همچنین نجاران مجرب و ماهری که می توانند طرح ها و منبت های خود را با بهترین متریال تولید کنند. در ایران پارچه های رومبلی مورد استفاده در زمینه مبلمان در طرح های متنوعی موجود می باشد و برای تولید مبل های چرمی از بهترین مواد از چرم گاوی گرفته تا چرم شترمرغ و انواع چرم مرغوب موجود در کشور استفاده می شود.

در مورد چوبی که در ساخت مبلمان استفاده می شود می توان گفت که چوب های مرغوبی مانند گردو، راش و امثال آن در کشور داریم که تولیدکنندگان از آنها برای تولید مبل با کیفیت استفاده می کنند.

مشکلات عرضه مبلمان شرکتی در ایران

مشکلات عرضه مبلمان شرکتی در ایران

یکی از مشکلاتی که در عرضه و تولید مبلمان شرکتی تنش ایجاد کرده کمبود فوم و چوب مرغوب و گرانی آن می باشد که باعث کاهش تولید و عرضه این محصول شده و بر افزایش قیمت ها نیز اثرگذار بوده است. لذا به دلیل اینکه برخی از مواد اولیه آن از خارج وارد می شود افزایش ارز نیز مشکلاتی را بر سر راه بازار این محصول ایجاد نموده است.

کمبود مواد اولیه و افزایش قیمت ها از یک سو و سوء استفاده عده ای از شرایط موجود، به صنایع کوچک و متوسط لطمه جدی وارد کرده است. به طوری که برخی از فعالان عرصه صنایع چوب و مبلمان اعم از کابینت، مبلمان و سرویس خواب با گرانی و کمبود و بعضاً کمبود مواد اولیه در بازار مواجه هستند. برخی از آنها به ناچار به مواد اولیه بی کیفیت روی آورده اند که منجر به کاهش کیفیت محصول می شود.

ممنوعیت واردات برخی مواد اولیه که امکان تولید داخل را نداشت و یا تولید آنها پاسخگوی نیاز صنعت نبود، نقش عمده ای در افزایش قیمت مواد اولیه داشت. از سوی دیگر برخی از تولیدکنندگان مواد اولیه در کشور محصولات خود را به بازار عرضه نمی کنند و در انبارها نگهداری می کنند. چون تضمینی برای عرضه کالا در بازار وجود ندارد و تولیدکنندگان مواد اولیه به تعهدات خود عمل نمی کنند و همین عوامل امکان ایجاد ثبات و تداوم در تامین مواد اولیه را کاهش داده است.

عرضه مبلمان شرکتی با قیمت پایین

عرضه مبلمان شرکتی با قیمت پایین عرضه مبلمان شرکتی با قیمت پایین و کیفیت های بالا نظر بسیاری از مشتریان را برانگیخته است. چون این نوع عرضه با نیاز و خواسته تمامی مشتریان سازگار است و خریدار بدین واسطه توانسته مطابق با سلیقه و بودجه خود خرید کند.

در این محل انواع مبل چوبی ال، مبل های حصیری، راحتی، استیل و سلطنتی عرضه می شود که بسته به کیفیت و رنگ چوب مبل کرم استخوانی کیفیت مواد اولیه بکار رفته در آنها و هزینه های تولیدی قیمت های مختلفی دارند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما