معرفی محصولات ما

درباره ما

رونیکا، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع مبلمان اداری چوبی و فلزی آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای جلب رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

فرم سفارش محصول

  • برای ثبت سفارش خود کافیست تا فرم سفارش محصول را تکمیل نمایید و منتظر تماس کارشناسان فروش ما باشید.
  • همچنین برای ثبت سفارش محصول خود می توانید از طریق ارتباط با کارشناسان فروش ما در ارتباط باشید و محصول خود را سفارش دهید.
دریافت اطلاعات بیشتر درباره:

محصولات ما

مبلمان اداری کلاسیک

مبلمان اداری کلاسیک، نشات گرفته از سبک هنری کلاسیزیسم می باشد. محصولات و ملزومات اداری که به این سبک شناخته می شوند عمدتا مواد مصرفی شان از چوب خام می باشد، چوبهای درختهایی نظیر افرا، کاج، راش و… که بعد از شکل دهی به آنها در قالب میز یا صندلی کلاسیک با پوششی از رنگ پلی استر یا پلی اورتان نیز زیبا سازی و براق می گردند.

مبلمان اداری لوکس

مبلمان اداری لوکس نیز سبکی دیگری از محصولات و ملزومات اداری است که هم در طراحی و هم در تولید یک موضوع مهم را دنبال می کند، «چشم نواز بودن». بنابراین باید گفت که اولین حسی که با دیدن این محصولات اداری به بییننده القا می گردد حس تحسین و شگفتی است. این ملزومات اداری همیشه باید با ظرافت خاصی طراحی شوند. مواد اولیه تشکیل دهنده آنها نیز بایدهم لوکس باشد.

مبل چند بخشی

مبل چند بخشی، بخش بندی شده یا همان مبل سکشنال (sectional) که از چند قسمت تشکیل می‌شوند، معمولاً دارای سه الی پنج قسمت هستند که بنا به مدلشان متفاوت هستند. این نوع مبل‌ها به حالت‌های مختلفی کنار یکدیگر قرار می‌گیرند. هر چه تعداد این اجزا بیشتر باشد حالت‌های قرارگیری مبل نیز بیشتر و متنوع‌تر خواهد بود.

نظرات کاربران

سلام وقت شما بخیر. سایت بسیار خوبی دارین و در خرید محصول خیلی کمکم کرد تا بتونم محصول خوبی رو خرید کنم. امیدوارم همیشه موفق باشین.

تماس با ما

Created by potrace 1.16, written by Peter Selinger 2001-2019

شماره همراه

+989912981405

مدیریت رونیکا

مریم نعمتی

تماس با ما